Usługi mobilne

Specjaliści centrum medycznego Fundacji Krok ku zdrowiu przyjadą do Klientów, na: zakupy z dietetykiem, szkolenia, wizyty domowe czy zakupy medyczne dla Firm.

Zakupy z dietetykiem

Dietetycy Fundacji Krok ku zdrowiu w umówionym wcześniej punkcie handlowym na terenie Rzeszowa dokonują edukacji oraz wspólnych zakupów z klientem.

Usługa przeznaczona jest dla osób, które chcą zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. Na bieżąco analizowane są dokonywane wybory produktów spożywczych pod względem ich składu, jakości i pochodzenia.

Dietetyk zachęci do wybierania żywności nieprzetworzonej i podpowie jak przygotować z nich smaczne posiłki. Może także odnaleźć zdrowe zamienniki niezdrowej żywności.

Szkolenia i warsztaty żywieniowe

Dietetycy Fundacji Krok ku zdrowiu oferują poradnictwo żywieniowe nie tylko dla indywidualnych pacjentów, ale również dla firm dbających o zdrowie swoich pracowników.

W sali wykładowej przychodni lub we wskazanym przez firmę miejscu przeprowadzą wykłady żywieniowe.

Warsztaty mogą dotyczyć zarówno zasad zdrowego żywienia jak i zagadnie związanych z prowadzeniem odpowiedniej diety w określonych chorobach.

Wizyty domową do chorego dziecka

Pediatrzy z Fundacji Krok ku zdrowiu oferują opiekę medyczną nie tylko dla dzieci, ale również dla Firm dbających o zdrowie swoich Pracowników.

W sali pod wskazanym przez Rodzica adresem, w bezpiecznych, bo znanych dla dzieci warunkach, zbadają chore dzieci.

Zakupy medyczne dla Firm

Specjaliści Fundacji Krok ku zdrowiu w umówionym wcześniej punkcie handlowym na terenie Rzeszowa dokonują edukacji oraz wspólnych zakupów z klientem.

Usługa przeznaczona jest dla Firm, które chcą zadbać o bezpieczeństwo Pracowników. Na bieżąco analizowane są dokonywane wybory produktów medycznych, także pod katem prawa pracy czy przepisów BHP