Noworoczna oferta — indywidualny plan żywieniowy 50% taniej oraz masaże 30% taniej!

W Nowym Roku chcemy pomóc Ci spełnić Twoje noworoczne cele!

Jeśli Twoim noworocznym postanowieniem jest zrzucenie zbędnych kilogramów i zadbanie o swoje zdrowie to świetnie trafiłaś/eś. Z pomocą naszego dietetyka zmienisz swoje nawyki, dzięki czemu zadbasz o piękną sylwetkę, poprawisz swoje samopoczucie oraz stan zdrowia.

Przyjdź na pierwszą wizytę u dietetyka, a jadłospis (7- lub 14-dniowy) otrzymasz za połowę ceny.

Jakie korzyści można czerpać ze współpracy z dietetykiem?

Dietetyk jest osobą, która przyjrzy się Twojemu sposobowi odżywiania, stylu życia i pomoże Ci zrozumieć dlaczego od pewnego czasu przybyło Ci kilka dodatkowych kalorii, albo dlaczego pogarszają się Twoje wyniki cholesterolu, zwiększa się ciśnienie tętnicze itp. Przygotuje dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który pomoże Ci wdrożyć korzystne zmiany w Twoim sposobie odżywiania. Dodatkowo możesz liczyć na jego wsparcie podczas całego procesu dietoterapii.

Czy dietetyk jest tylko dla osób, które chcą schudnąć lub są chore?

Korzyści z wizyty u dietetyka może czerpać każdy, nawet zdrowy człowiek. Dietetyk przygotuje dla Ciebie przepisy na smaczne potrawy dopasowane do Twoich upodobań, indywidualnych potrzeb oraz umiejętności kulinarnych.
Będąc rodzicem możesz uzyskać pomoc w rozszerzaniu diety Twojego dziecka. Dowiesz się jak zachęcić je do poznawania nowych smaków. Jeśli jesteś weganinem i martwisz się o to czy Twoja dieta dostarcza Ci wszystkich niezbędnych składników, dietetyk pomoże Ci zbilansować Twój codzienny jadłospis.
Osobom uprawiającym sport dietetyk może podpowiedzieć co spożywać okołotreningowo oraz jak się żywić aby zmaksymalizować efekty, które chcą osiągnąć.

Wspomóż się w dążeniu do swojego celu.

Oprócz odpowiedniej diety, bardzo ważna jest również aktywność fizyczna. Jeżeli chcesz schudnąć i pozbyć się cellulity, pomocne okażą się masaże bańką chińską.

Masaże bańką chińską znajdziesz w ofercie naszych masaży — teraz również w promocyjnej cenie.

Zrelaksuj się!

Gdy potrzebujesz relaksu — skorzystaj z promocji na pakiety masaży klasycznych oraz naszą NOWOŚĆ: MASAŻ AROMATYCZNĄ ŚWIECĄ

Masaż aromatyczną świecą z 30% zniżką kosztuje 70 zł.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na naszego Facebook’a: